סאלאמאת שירגאו

הכי קרוב לגן עדן זה פה, בשירגאו. שילוב של טבע עוצר נשימה, ספוטים לגלישת גלים מהטובים בעולם, אוכל מעולה ואווירה מיוחדת ורגועה ששוזרת מפגשים עם אנשים מעניינים, הכרויות עם מקומיים ותיירים וגם עם מטיילים ישראלים שלילדים בעיקר היה כיף לפגוש. לקח לנו יומיים שלושה להתאושש מהפרידה מסבתא והתמקמנו לנו במלון Ocean 101 עם נוף מרהיב הפרוש לפנינו על כל צבעיו בזוית של 180 מעלות. מרגישים עייפות מתזוזות וטיולים אז הורדנו הילוך ובילינו חודש ימים באי המטריף הזה.


הולכים בשביל היוצא מהמלון בחופים בתוליים ומגיעים לגשר עץ הצופה על ספוט גלישה שנקרא Cloud 9. הנופים מרהיבים ואנחנו מבלים שעות בצפייה באביב וגילי גולשים, בשקיעות שצובעות את העננים והשמיים, טובלים במים השקופים ונהנים בחופים הלבנים.


שכרנו אופנועים וטיילנו באי ובאיים סביב. טבע מרהיב, צבע ירוק של צמחייה טרופית מלווה אותנו בדרכים הכפריות, חזירים, בופאלו ותרנגולים. ילדים פיליפינים מושיטים לנו ידיים ל"כיף" כשאנחנו על האופנוע, אנחנו מאטים והילדים שלנו מושיטים ידיים אליהם ו.."כיף"… עוצרים למשחק כדורסל ומתרעננים עם כל ילדי הכפר במים.


ביקרנו בחוף מיוחד Magpupungko Beach אשר בשעות שהים בשפל נוצרות בריכות בין הסלעים, המים שקופים ועמוקים וניתן לקפוץ מהסלעים שמעל לתוך הבריכות.


יצאנו ליום טיול בלגונה יפהפייה Sugba lagoon שתחומה בעצים וציוץ ציפורים.


הפלגנו בסירה לאי מושלם Dako Island עם המים הכי שקופים שראינו.


ובין לבין, הילדים שחקו סנוקר עם כל החברים שהכרנו ורני נהייה אלוף שמנצח את כולם ו..רני סוף סוף הגשים חלום ישן ושיחק גולף, ושיחקנו כדורעף, קלפים, צפינו עם כולם במשחקי הגמר של ה NBA וגם למדנו ואכלנו אוכל טעים. הייתה אווירה באמת מיוחדת ויותר מבכל מקום אחר הייתה התחברות להרבה אנשים שפגשנו עם שיחות מעמיקות שיוצרות פתיחות וקשר.

נכנסים לחודש האחרון של הטיול שלנו. הרבה מחשבות על מה שעברנו ועל מה שלפנינו. השיחות עם האנשים שאנו פוגשים וההרגשה של הסוף מעוררים אותנו לחשיבה של איך אנחנו רוצים שהחיים שלנו ייראו, איך נוכל להפוך זמן לזמן איכות ואיך ניתן לייצר עוד תקופות ארוכות של חופש אמיתי. ו……שאלת השאלות, איך משמרים את תחושת גן העדן הזה בחיים האינטנסיביים בארץ. מבטיחים לעדכן כשנצליח.

סאלאמאת זה תודה בפיליפינית. אז סאלאמאת פיליפינים, עבורנו היית הדובדבן שבקצפת, נהנינו מכל רגע בטבע היפה ומהאנשים החייכנים, אנו יוצאים מפה עם תחושה עילאית ובהרגשה שעוד נחזור.


קטגוריות
פוסטים אחרונים
 
ארכיון