פיליפינים

מדינת איים מרהיבה ביופייה הכוללת 7000 איים שמתוכם רק כ- 2000 מיושבים. הטבע עוצמתי ועוצר נשימה, שקיעות מרהיבות, ג'ונגלים ירוקים, הרי געש וחופים יפייפיים עם מים צלולים, שוניות אלמוגים ועולם תת ימי צבעוני ומרהיב. שטח המדינה הוא עצום ונחלק לשלושה אזורים: לוזון, ויסאייאס ומינדנאו. תכנון המסלול בפיליפינים מורכב, משום שקיימים מעברים בין האיים הרבים אשר משלבים תחבורה יבשתית, תחבורה ימית ואווירית. האתגר בבניית מסלול מותאם אישי הוא בבחירת האיים, מציאת לינה מותאמת ואפשרויות ההגעה הנוחות והקצרות ביותר על מנת לנצל את ימי החופשה באופן המיטבי.

 
תאילנד

ארץ ההנאות והתענוגות. שפע של נופים מגוונים הכוללים שמורות טבע, ג'ונגלים ירוקים, חיות, אגמים ומפלים. תרבות עשירה הכוללת מקדשים מפוארים, הרפתקאות וכמובן חופים ואיים עוצרי נשימה עם מאכלים מהטובים בעולם, היוצרים אווירה של חופש אמיתי. לחובבי השופינג זהו גן עדן, בכל רמות המחירים ואיכויות המוצרים. אפשרויות המסלולים ואתרי הביקור הן רבות ותכנון מותאם חשוב ביותר על מנת לקלוע בדיוק לסגנונכם האישי ולמיצוי מירבי של החופשה.

 
סרי לנקה

אי השוכן באוקיינוס ההודי ובו נופים טרופיים ושדות אורז, חופי ים משופעים בעצי קוקוס, מקדשים עתיקים וערים קטנות הבנויות בסגנון אנגלי על גדות אגמים. יש בה שמורות טבע רבות עם מגוון ציפורים מיוחדות וחיות בר. באזור ההררי שבפנים האי נמצאים מטעי התה המפורסמים של סרי לנקה. הנופים מרהיבים והאווירה מיוחדת. מטיילים רבים מתניידים עם נהג פרטי מאחר והתחבורה הציבורית והתשתיות אינם מפותחים מספיק.

 
ויאטנם

מדינה מרתקת ופוטוגנית במיוחד, מגוונת בסגנונות הנוף, מערים סואנות ועמוסות ועד לאזורים כפריים הנראים כמו גלויה. שדות אורז ירוקים בוהקים ונופי טבע מיוחדים. התרבות המקומית שופעת חגיגות ססגוניות, ריקודים מסורתיים, פסטיבלים מרתקים. המטבח הויאטנמי, אוכל הרחוב וההשפעה הצרפתית מוסיפים עניין וטעם בטיול במדינה. צורתה היא ארוכה וצרה ולכן הנסיעות בין אתרי הביקור השונים ארוכות ומצריכות תכנון קפדני. 

 
קמבודיה

מוכרת בזכות המקדשים המרהיבים שהשתמרו אלפי שנים ופזורים בין ג'ונגלים בטבע פראי ומיוחד. התיירות והקידמה עדיין לא פגמו באופייה המיוחד והותירו אותה טבעית ואמיתית. המדינה ענייה ועוד ניכרים בה סממני מלחמת האזרחים. מפתיעה באיים יפים המזכירים את איי תאילנד של לפני עשרות שנים, טבע בתולי ושדות אורז ירוקים בוהקים.